Nyári növényvédelmi munkák a kerületben
Az önkormányzat évente háromszor végez növényvédelmi munkálatokat, melyek során a vadgesztenyefákat védik a levélkárosító aknázómolyok ellen.
A munkavégzés nagy része éjszaka fog történni, tekintettel a méhekre.
A munkák során felhasznált szer a méhekre nem veszélyes.