Kerület Napja - díjátadó gála a Klauzál Házban
Záborszky Nándor, Budafok első polgármestere születésnapján, június 21-én díjakat adtak át azoknak, akik kiemelkedőt alkotnak itt, Budafok-Tétényben. A Klauzál Házban tartott ünnepségen Karsay Ferenc polgármester köszöntötte és méltatta a díjazottakat.
Az esten elismerésben részesültek:
- Budapest XXII. kerület – Budafok, Budatétény, Nagytétény, Baross Gábor-telep díszpolgára:
László Istvánné, a Nagytétényi Polgári Kör elnöke
- Az év budafok-tétényi vállalkozója díj:
Ivanics Lajos, az Ivanics Kft. ügyvezetője
- Záborszky Nándor-díj:
Zsoldos László, rendőr főtörzsőrmester, körzeti megbízott
- Gráf Antal-díj:
Gróf Judit, a XXII. kerületi Egyesített Óvoda Napocska Napközi Tagóvodájának óvodapedagógusa
- Munkácsy Károly-díj:
Kulcsár Panka, a Kempelen Farkas Gimnázium 11. a osztályos tanulója
és
Szalay Szabina Dóra, a Budafok-Tétényi Baross Gábor Általános Iskola 5. b osztályos tanulója
- Katona Péter-díj:
Gyűrűs Anikó, a Budafok-Tétény Budapest XXII. kerület Önkormányzatának Szociális Szolgálata gondozója
és
Kochné Orosz Anikó, a XXII. kerületi Egyesített Bölcsőde Napraforgó Tagbölcsődéjének vezetője
- Dr. Bálint Béla-díj:
Inter-Ambulance Zrt.
és
Tettinger Zsuzsanna, területi védőnő
- Tóth József-díj:
Baranyiné Döme Gyöngyi, az Intézmények Gazdasági Irodája intézményvezetője
- Mihalik Sándor-díj:
Asboltné Czapári Beáta, Kempelen Farkas Gimnázium magyar nyelv és irodalom, tánc és dráma szakos tanára, munkaközösség vezetője
és
Jungné Szabó Edit, XXII. kerületi Egyesített Óvoda Rózsakert Tagóvodájának óvodapedagógusa
- Zakariás József-díj:
Budafóka XXII. SE
- Szabó Gyula-díj:
Kutas Endréné Bálint Katalin, kézi szövő, népi iparművész
- Tiszta, virágos kerület - Családi ház és környezete kategória:
I. helyezett: Szick Gusztáv
II. helyezett: Babinszki István Máté
III. helyezett: özv. Beszteri Andrásné
- Tiszta, virágos kerület - Utca, utcarész, lakótelepek, társasházak kisebb, nagyobb egysége kategória:
I. helyezett: RIVUS Lakópark lakóközössége
II. helyezett: Kossuth Lajos u. 43. Társasház
III. helyezett: Háger Istvánné
- Tiszta, virágos kerület - Balkonok, erkélyek kategória:
I. helyezett: Kiss Irén
II. helyezett: Baksa Lívia
III. helyezett: Márai Tünde
- Tiszta, virágos kerület - Önkormányzati fenntartású intézmények kategória:
XXII. kerületi Egyesített Óvoda Bartók Tagóvodája
Fotó: Kocsis Zoltán